Hakkımızda

Hakkımızda

Av. Sinem Açıkalın Kimdir ?

“2019 yılında Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden başarıyla mezun olan Avukat Sinem Açıkalın, mesleki kariyerine Ankara'da avukatlık stajı yaparak başlamıştır.”.

Ankara'da kendi hukuk ofisini kurarak bağımsız bir pratik sürdürmeye karar verdi. Ankara'dan sonra Marmaris'te yeni bir ofis açarak hizmetlerini bu bölgeye genişletmiştir. Üniversite döneminde, kariyerine yönelik deneyim kazanmak amacıyla Almanya, Köln'de avukatlık stajı yapmıştır. Bu süreçte edindiği uluslararası deneyim, dil becerilerini güçlendirmiş ve kültürel anlamda zenginleşmesine katkı sağlamıştır.

Marmaris'teki ofisi, Siteler Mahallesi, Kemal Seyfettin Elgin Bulvarı No:70/4 adresinde müvekkillerine hizmet vermektedir.

Avukat Sinem Açıkalın, hukuki becerilerine ek olarak İngilizce ve Rusça dillerini akıcı bir şekilde bilmektedir. Kendisine özgü profesyonel yaklaşımı ve çok dilli yetenekleriyle müvekkillerine kapsamlı hukuki destek sunmaktadır. Yıllar içinde edindiği deneyim ve müşteri odaklı yaklaşımıyla,

Ofisimizden Fotoğraflar

Marmaris'de bulunan avukatlık ofisimizden bir kaç kare. Sizleri ağırlamaktan, hukuki danışmanınız olmaktan memnuniyet duyarız.

Mesaj Gönder
Marmaris Avukat Mı Arıyorsunuz?
Merhaba.